شاید سوال پیش بیاید که چگونه بفهمیم که یک اتوبار باتجربه هست و بی شک بهترین خدمات را به ما میدهد . برای اینکه یک شرکت خوب در کنار کارگران با تجربه و مجرب انتخاب کنید حتماً از دوستان و آشنایان خود سوال بپرسید زیرا اقوام و آشنایان با تجربه ای که داشتن مطمئناً شرکت های معتبر اتوبار ها را پیشنهاد می دهند. شرکت اتوبار باربری ابوسعید پایبند تمام اخلاقیات کاری میباشد.

اتوبار باربری ابوسعید

اتوبار باربری ابو سعید تهران با دارا بودن پروانه فعالیت از اتحادیه حمل و نقل درون شهری و مجوز از سازمان حمل و نقل شهرداری تهران، یکی از معتبرترین و مورد اعتمادترین باربری میباشد که در محله ابو سعید فعال است که زیر نظر “شرکت اتوبار باربری تمام کار” از ابتدایی ترین مراحل اسباب کشی که بسته بندی وسایل، تا رساندن به مقصد و چیدمان در مکان جدید همه و همه با سرویس دهی شبانه روزی در خدمت محله ابوسعید میباشد.

اعزام نیروهای متخصص و حرفه ای و خوش اخلاق که شامل کارگران بسته بندی حرفه ای، جهت بسته بندی اقلام و کارگران حمل بار، شما را در انجام یک اسباب کشی آسان و بی استرس یاری می کند. پیش از انجام مراحل اسباب کشی منزل خود کافیست با باربری و اتوبار ابو سعید، تماس و مشاوره رایگان داشته باشید.

کارشناسان ما در صورت نیاز در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر در خدمت شما عزیزان خواهند بود. شرکت اتوبار تمام کار ارائه دهنده بهترین برنامه ریزی برای بسته بندی لوازم منزل از قبیل ساید بای ساید،پیانو، میز ناهار خوری، بوفه، مبلمان و انواع وسایل بزرگ و سنگین با بهترین روش به صورت کاملا تخصصی اجرا میشود، چنانچه خواسته باشید خدمات عالی را تجربه کنید . یک روز قبل از جابه جایی تماس گرفته و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید.

اتوبار باربری ابو سعید، دارای انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین مانند: کامیون، کامیونت، خاور، وانت بار، نیسان بار و انواع ماشین هایه مسقف میباشد.

بعد از رزرو ماشین، اگر خواهان بسته بندی وسایل با ارزشتان هستید کارگران بسته بندی در تیم های دو نفره و یا چهار نفره به محل اعزام میشوند. و با وسایل مخصوص بسته بندی مانند: فوم های ضربه گیر، ضربه گیر های حباب دار، سلفون های متری درجه یک، کارتون های پنج لایه پرسی در ابعاد مختلف اقدام به بسته بندی مینمایند.

خیابان ابوسعید در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و محله‌های منیریه، امیریه و سنگلج عبور می‌کند. خیابان ابوسعید یکی از معابر اصلی این محلات در تهران می‌باشد. و مکان‌های مهمی مانند اداره کل ثبت احوال استان تهران، معاونت منطقه مرکزی، اتحادیه وانت بار و تاکسی و مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران در آن واقع شده‌اند.

خیابان ابوسعید به معابر مهمی مانند 15 خرداد، وحدت اسلامی، معیری، ولیعصر، غفاری، فردوس، جهانبانی، غلامی نیک و همچنین ابهری متصل گردیده است.

خیابان ابوسعید حد فاصل میدان منیریه و چهارراه گلوبندک قرار دارد. این خیابان در شرق میدان منیریه و در غرب چهارراه گلوبندک است. بنابراین در محدوده طرح ترافیک قرار دارد. اگر می خواهید برای دیدن لوستر و کالای لوکس مغازه های این خیابان به اینجا بروید بهتر است از مترو میدان پانزده خرداد استفاده کنید.

این محله از لحاظ موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکزی مانند فروشگاه اتکا دکتر چمران، اتکا ممتاز و بیمارستان فوق‌تخصصی پوست رازی و مرکز واکسیناسیون، بیمارستان سینا و پارک شهر و ویتامینه علی بابا قرار گرفته است.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ورودی ۱ مترو منیریه و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس ابوسعید می‌باشد که دسترسی به این مکان را آسانتر می کند. از دیگر امکانات محله با صفای ابوسعید اتوبار باربری محله ابوسعید است که ۲۴ ساعته بدون تعطیلات، خدمات بی وقفه ای را ارائه میدهد.

سرعت عمل دقت و ایمنی در حمل بار نکاتی است که می تواند مشکلات احتمالی اسباب کشی را کاهش دهد. شرکت باربری تمام کار با در نظر داشتن این موارد توانسته است تا کنون در حوزه خدمات اسباب کشی درون شهری و برون شهری سرویس‌های متعددی را با کسب رضایتمندی سفارش دهندگان محترم را به انجام برساند.

شما می توانید به جای استفاده از روش های سنتی از خدمات اسباب کشی استاندارد و درست اتوبار بارمحله ابو سعید استفاده کرده، این روش هم سریع هم امکان بررسی کیفیت سرویسی که به مشتریان قبلی ارایه داده شده را هم فراهم می کند.

شرکت اتوبار باربری ابو سعید، که متشکل از افرادی مجرب و با سابقه در زمینه حمل و نقل می باشد در این دو دهه فعالیت خود همواره احترام به حقوق مشتریان و پشتیبانی کامل آنها در اولویت کاری گروه بوده و هست و تمام تلاش ما خدماتی کامل و بدون عیب به تمام مشتریان عزیز میباشد و امیدواریم در این راه همواره با ما همراه باشید.

منتظر تماستان هستیم . با تشکر از اهالی و کسبه محترم محله ابوسعید.